Survivor All Star’da muhteşem geri dönüş! Üçüncü eleme adayı belli oldu

Survivor All Star’da Ogeday Girişken art arda gelen mağlubiyetleri hiç beklemediklerini ifade etti. Batuhan Karacakaya özellikle takımındaki kadın yarışmacıların erkek haftasındaki performanslarını eleştirerek ‘Takım olgusu benim için bitmiştir’ dedi. Dokunulmazlık oyununda muhteşem geri dönüş yaşandı. Üçüncü eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘ÜMİDİMİ KESMEDİM’

Furkan Kızılay, “4 oyundur kaybeden bir Mavi takım var. Açıkçası bu takımdan ümidimi kesmedim. Çünkü herkesin kalitesini biliyorum. Takımımıza Merve geldi. Karşı takıma baktığımızda ortalama performansın üzerinde bir Merve geldi takımımıza. Tabii ki katkı sağlayacaktır ama daha uyum döneminde olduğunu düşünüyorum. Hep kırmızı takımdan bizi izlediği için açıkçası bir tık daha olumsuz baktığını düşünüyorum” dedi.

‘ŞEREF MESELESİ’

Ogeday Girişken, ” Bu 4 dokunulmazlığı kaybetmek aslında bir namus, şeref meselesi çünkü 4 dokunulmazlığı bu zamana kadar hiç kaybetmedik ve artık son dönemlerde kaybetmeyi hiç istemiyoruz. Üstüne biz bu hafta çıkarken 4 de 4 yaparız diye düşünmüştük. Çünkü Merve’nin takıma gelmesiyle güçlendiğimizi düşündük. Bu düşüncem kırıldı gibi bir algı oluşmasın. Merve güçlü bir yarışmacı, sadece biz takım anlamında Merve’nin ve bazı yarışmacıların katkı verdiği zaman biz veremedik.” ifadelerini kullandı.

‘TAKIM OLGUSU BİTMİŞTİR’

Batuhan Karacakaya, “Kadın tarafı kesinlikle erkek haftasında çok kötü gidiyor. Takım olgusu benim için bitmiştir. Ben niye milletin sayısını kovalıyorum, evet benchde destek veririm. Belki bağırıp çağırıp diğer tarafı bozmaya çalışırım ama arkadaşım ben belimi diğerine bağlamayam kimse kusura bakmasın. Herkes çıksın sayısını alsın. Böyle gitmez, böyle gidemez.” diye konuştu.

OYUN ALANINDA TEDİRGİNLİK

Furkan Kızılay ve Avatar Atakan yarışırken Furkan, tahterevalliden inerken elini yere vurdu. Furkan’ın hareketsiz bağırışları tüm yarışmacıları kısa sürede tedirgin etti. Doktor müdahalesi sonrası oyun devam etti.

MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ

Dokunulmazlık oyununda nadir yaşanan geri dönüşlerden biri yaşandı. Kırmızı takım 9-4 kazanırken Mavi takım bir anda vites arttırdı ve 12-11’lik skorla galip geldi. Takım ödül olarak hamburger ve patates kızartması yedi.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI

Konseyde adı en fazla çıkarak üçüncü eleme adayı çıkan yarışmacı Yunus Emre oldu. Yunus Emre, “Survivor’ın kaderi bu. Birimizin adı çıkmak zorunda. Mental şarjım %1 kaldı cihaz kapanmak üzere ama bedenime mentalimden daha çok güveniyorum burada da beden gücü olarak bir performans veriyorum. Mentalimi bir kenara bırakabilirim. Gidersem ciddi anlamda bir terapi alacağım. Dünyanın en zor yarışması benim için 5x daha zordu.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x